Od 24.12 do 1.1. bude zavřeno. Všem přeji krásné Vánoce a v novém roce hlavně zdraví. Vaše Vlaďka

logo optika opava
nasazovani cocky optika opava hadamcikova

Aplikace kontaktních čoček

Nasazovat, vyjímat, pečovat o ně… vše vás naučím

Měření a vyšetření zraku

Abychom se dostali k samotné aplikaci kontaktních čoček a zaškolení, je zásadní první krok – měření a vyšetření zraku, na které se můžete pohodlně objednat online.

mereni oci muz optika opava katerinky

Výběr kontaktních čoček

Po vyšetření zraku zvolíme ideální kontaktní čočky. Vybíráme z různých typů (jednodenní, 14denní i měsíční), cenových relací i značek.

První aplikace kontaktních čoček

Nasadím vám vybrané kontaktní čočky. Vy se jdete projít, ideálně ven, ať se vám čočky usadí a vy si na ně alespoň trochu zvyknete. Po procházce zkontroluji štěrbinovou lampou usazení kontaktních čoček a ověřím vaši zrakovou ostrost.

Teď přichází na řadu zaškolení, kdy se naučíte kontaktní čočky sami nasazovat, sundávat a pečovat o ně. Předám vám i prostředky k čištění a uchování čoček.

Kontrola

Po 7 až 10 dnech, kdy už víte, jak vám kontaktní čočky vyhovují v různých prostředích a při různých činnostech, přijdete na kontrolu. Na základě všech poznatků a mé prohlídky provedeme buď potřebnou korekci, nebo si rovnou objednáte celé balení čoček.

Další kontrola a přeměření proběhne za půl roku. Pro zákazníky, kteří v mojí optice kontaktní čočky i pravidelně zakoupí, je tato služba ZDARMA. Jinak stojí 1 200 Kč.

Online rezervace termínu

Ať už na aplikaci kontaktních čoček, nebo na průběžnou kontrolu se můžete objednat online. Termín si vyberete pohodlně sami a navíc, vše proběhne bez čekání.

vladka hadamcikova optika stul opava katerinky